Контроль за підлітком. фото №1

Контроль за підлітком. - Бровары

ID объявления:
11635372
Дата:
10 января 2019, 14:11
Контактное лицо
Валерий
Тип объявления
Предлагаю услуги
Цена:
0 грн.

Контроль підлітка.
Підлітковий вік, один з найбільш складних періодів в житті людини. Діти виростають, їм хочеться більше самостійності і менше контролю, з боку батьків.
Підлітки хочуть незалежності, і на спроби ними керувати часто реагують криком, ляскають дверима і замикаються у своїй кімнаті.
Авторитетом, замість батьків, стають друзі. На грунті цього, у відносинах між батьками і дітьми, відбуваються різні конфлікти.
У ситуації, що склалася дуже просто вступити в смугу непотрібних конфліктів. Або навпаки, поведінка дитини може почати викликати різні питання, на які сама дитина не дає відповідей.
Підліток замикається в собі, і ви не знаєте, що з ним відбувається.
Одним з варіантів «пролити світло», на такий варіант розвитку відносин, може стати звернення до детективного агентства.
В ході надання послуги - спостереження за підлітком, приватний детектив негласно, не принижуючи гідності, і не втручаючись в особисте життя, проведе спостереження за підлітком в загальнодоступних місцях.
В ході спостереження за підлітком, детективи агентства, зможуть визначити такі моменти, як:
- поведінка підлітка поза домом (в неконтрольований вами час);
- коло спілкування підлітка (інтереси, захоплення);
- характер відносин, в своєму колі спілкування;
- наявність шкідливих звичок (куріння, алкоголь, наркотики, психотропні речовини);
- захоплення азартними іграми;
- наявність відносин з другою половиною (хлопцем або дівчиною);
- відвідування навчального закладу (інших місць).
Після закінчення спостереження за підлітком, детективне агентство надає звіт, про проведені заходи. Звіт включає в себе фото або відео матеріали, які служать документальним підтвердженням інформації, яку надали детективи агентства.
В результаті спостереження за підлітком Ви зможете визначити наскільки дитина правдива і відкрита в спілкуванні з Вами, а також при небажаних проявах зможете своєчасно вплинути на ситуацію.
Самі ж заходи, що проводяться детективами, будуть побудовані таким чином, що спостереження за підлітком, буде абсолютно непомітно для самого підлітка.
Такий підхід до роботи детективів, забезпечить вашу конфіденційність і дозволить отримати достовірну інформацію, так як, підліток буде перебувати у звичайній для нього середовищі і вести себе природно.
Детективне агентство «Березинець і Компанія»

 

Похожие объявления:

04 июня
14:43
Профессионально, быстро и качественно делаем установку и настройку оборудования (видеокамеры, домофоны, сигнализации, системы контроля доступа). ...
Киев100 грн
21 июня
12:55
💥💥💥Услуги Контроль качества и количества – инспекция готового товара ✔ОПИСАНИЕ УСЛУГИ Выезд инспектора на производство для осуществления контроля ...
Киев10 грн
08 марта
12:47
Для желающих заниматься в интернет-клубе "Снижения веса с умом" разработаны скайп-программы по снижению веса, на которые Вы можете записаться у нас ...
Ирпень0 грн
19 ноября
16:23
Предприятие ЧАО "Донецкий институт Проблем Сварочных Технологий" оказывает услуги по не разрушающему и разрушающему контролю сварочных соединений - ...
Киев0 грн